rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Puść już mnie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
wymienię/sprzedam (marzec 2015)
Tanio sprzedam!  Afryka.Odkrywanie kontynentu Afryka.Odkrywanie kontynentu - stan db- (królik zasmakował w obwolucie i kawałku okładki, ale środeczek idealny) cena: 32 zł z wysyłką paczką (ze względu na gabaryty list polecony nie wchodzi w grę) manga po angielsku "Happy Hustle...
wymienię/sprzedam (styczeń 2015)
wymienię m. in.:  Zmiennoskóra  Ponura drużyna  Fantazje i koszmary  Więzień Labiryntu  Rozkosze nocy  Partials. Częściowcy  Atlas chmur  Ostateczny argument królów
9 lata temu
Poszukuję książek (III kwartał 2014)
Wymiana za książki z półki "Wymienię sprzedam" lub NIEKTÓRE z półki "Posiadam":  52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca  Ars Dragonia  Blask  Cień i kość  Cieniorodni  Córka łowcy demonów
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2013)
Wymienię:  Ognista  Niemożliwe  Mrok kwiatów  Pocałunek Nocy  Inne anioły  Siedem promieni  Płonący stos. Księga 1: Kielich wiatru. Krąg popiołów  Królowa Południa
10 lata temu
Pokazuje 6 z 7