Toskania. Przewodnik Dookoła świata

Wydawnictwo: Pascal
LubimyCzytać

Toskania to najlepsza wizytówka Włoch: krajobrazy jak z płócien dawnych mistrzów, łagodnie pofalowane zielone wzgórza, przepiękne słoneczne winnice, wspaniałe trunki... Świat zawdzięcza Toskanii także genialnych artystów z kręgu literatury - jak Dante, Petrarka, Boccaccio - i całą plejadę niezrównanych mistrzów pędzla i dłuta, z Giottem, Michałem Aniołem, Donatellim i Leonardem da Vinci na czele. Ich dzieła można podziwiać w wielu miejscach.Przewodnik -Toskania - jak każdy z pascalowej serii Dookoła Świata - zawiera* kalejdoskop ciekawych tematów wprowadzających w dzieje i kulturę regionu * praktyczne wskazówki dotyczące komunikacji* szczegółowy wykaz największych atrakcji* fachowe rady, jak uniknąć tłumów* gotowe propozycje zwiedzania* przejrzyste plany, na których zaznaczono wszystkie interesujące miejsca* propozycje 5 łatwych tras spacerowych i wycieczek, wraz ze szczegółowymi planami* adresy i rekomendacje najlepszych miejsc noclegowych, restauracji, kawiarni, knajpek i barów, miejsc na zakupy czy rozrywkę* 9 stron planów miasta

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!