Barcelona. Plan miasta. 1:17 500 ExpressMap

LubimyCzytać

Barcelonalaminowany plan miasta 1:17 500format: 100 x 48 cm, po złożeniu 11 x 24 cm* dwustronnie laminowany, wygodny w składaniu turystyczny plan miasta* szczegółowa skala 1:17 500 (1 cm ? 175 m)* bogata treść turystyczna, m.in.: zabytki, muzea, hotele i inne istotne obiekty* linie i stacje metra, linie autobusów turystycznych* schemat metra* plan centrum Barcelony w szczegółowszej skali 1:10 000 (1 cm - 100 m)* skorowidz ulic

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!