France 1:1 050 000 - mapa samochodowa

LubimyCzytać

Francemapa samochodowa 1:1 050 000format: 121 x 96 cm, po złożeniu: 11 x 24 cmrok wydania: 2012Mapa samochodowa Francji, papierowa w trwałej i wygodnej kartonowej oprawie*stan dróg 2012, odcinki w budowie*autostrady i drogi szybkiego ruchu wraz z węzłami*szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg*odległości drogowe w kilometrach*plastyczna rzeźba terenu, lasy, parki narodowe*opisy pasm górskich oraz najważniejszych szczytów i przełęczy*skorowidz miejscowości

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!