Georóżnorodność i atrakcje geoturystyczne województwa małopolskiego. Przewodnik + mapa geoturystyczna. 1:200 000 Compass

LubimyCzytać

Przedstawiamy Państwu wydawnictwo unikatowe a przez to niezmiernie cenne poznawczo i odkrywczo.Wraz z Państwowym Instytutem Geologicznym przygotowaliśmy atlas, który zainteresować powinien nie tylko geologów, ale także każdego turystę czułego na piękno otaczającego nas krajobrazu. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy dlaczego w jakimś miejscu stoi samotna góra lub czym jest ten kawałek skały widoczny w korycie potoku. Takie właśnie miejsca pokazaliśmy na kilku specjalnych mapach: podstawowej w skali 1:200 000 i szczegółowych w skalach 1:50 000 - 1:10 000. Atlas uzupełnia obszerny - 60-cio stronnicowy - przewodnik opisujący tysiące atrakcyjnych geo-turystycznie miejsc województwa małopolskiego.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!