Ostatni superszpieg

Wydawnictwo: Amber

Charles Tice był legendą CIA i świata wywiadu. Lecz okazał się zdrajcą. został skazany i osadzony w najlepiej strzeżonym więzieniu. Pewnego dnia znika... Agentka Elaine Cunningham ma odnaleźć Ticeaa, zanim wyjdzie na jaw, że przepadł bez śladu.

Лука | 2014-05-28
Przeczytana: 27 maja 2014

Na początku podchodziłem z dystansem do buńczucznych zapowiedzi z okładki książki dotyczących autorki. Współautorka bestselerowych książek Ludluma, kontynuatorka jego tradycji itd.. Choć muszę się przyznać, że sięgnąłem po pozycję tylko ze względu na nazwisko Ludluma, którego bardzo Lubie za serię o "Bournie". Poczałkowo historia była nudna brakowało jakichś przepełnionych akcją retrospekcji z przeszłości, albo czegoś w tym rodzaju. Jednakże, z biegiem czasu wszystko nabrało tempa, mogłem już pochłaniać nie po 2,3 ale po 10-15 rozdziałów za jednym podejściem do książki, by przy końcu nie móc oderwać od niej oczu czekając na zakończenie.
Podsumowując to całkiem niezła książka w której znajdziemy wszystko co lubią fani tej tematyki, zdrada, morderstwa, zakazana miłość, socjopatyczne umysły. Historia mogła by być nawet dłuższa i bardziej rozbudowana nie byłoby wtedy wrażenia takiego "natłoku tajemnic i intryg" w jednym momencie. Oczywiście można by było znaleźć jeszcze kilka rożnych...

zafarciara | 2013-09-23
Przeczytana: 22 września 2013

Naprawdę dobry thriller. Dużo się dzieje, chwilami aż za dużo - trudno zrozumieć na początku o co chodzi. Ale Książka wciąga i za czasem wszystko się wyjaśnia. Dużo akcji trzymającej w napięciu, ciekawe pomysły na rozwiązanie problemów. Naprawdę polecam :)

Anksunamun | 2016-07-15
Przeczytana: kwiecień 2013