Naprawa jachtów

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788370204440
poradniki
LubimyCzytać

"Naprawa jachtów" to podstawowa lektura dla każdego, kto planuje podjąć się naprawy własnego jachtu. Najczęściej występujące usterki opisane są z uwzględnieniem naprawy krok po kroku w warunkach portowych i morskich. Tekst wzbogacony jest kolorowymi ilustracjami oraz słowniczkiem terminów nautycznych i technicznych. Szczegółowe zdjęcia, diagramy i rysunki ułatwiają dokonywanie napraw. Niezależnie od tego, jakie posiadasz doświadczenie, ta książka zapewni ci wsparcie niezbędne do efektywnej pracy przy twoim jachcie. Naprawa Jachtów to twój zaufany towarzysz - bardziej wiarygodny niż internet, a tańszy niż szkutnik

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Cirmus | 2018-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2018

Bardzo dobre wprowadzenie do problematyki naprawy jachtu. Polecam.