Bieszczady na weekend. Przewodnik

Wydawnictwo: Pascal
LubimyCzytać

To będzie udany weekend! Starannie zaplanowane trasy weekendowe. Aktywny, niebanalny wypoczynek, niespodzianki dla dzieci, nowe miejsca oraz dobrze znane atrakcje.*popularne połoniny, dzika dolina Sanu i cichy Otryt, rozkołysane Jezioro Solińskie, połemkowskie cerkwie zamienione w kościoły, zachwycający skansen w Sanoku, gwarne miasta u podnóża gór*architektura drewniana Beskidu Niskiego: niezapomniane cerkwie i kościoły*informacje praktyczne: jak dojechać, gdzie przenocować i zjeść, gdzie się bawić"Kraina legendarnego Biesa i Czada. Z sentymentem wracam do Leska, Hoczwi, Komańczy i Ustrzyk Górnych. Na połoniny wchodziłem jako chłopak, a teraz zdobywamy je z naszymi córkami. Te piękne strony wystarczy zobaczyć tylko raz, aby się w nich zakochać i wracać tu częściej".Krzysztof Schramm i Justyna Mazurek-Schramm, autorzy przewodników, miłośnicy Bieszczad i Irlandii"To już praktycznie logistyczne gotowce - nie trzeba ślęczeć nad mapą i przewodnikami, żeby zaplanować zwiedzanie"."Gazeta Wyborcza".

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!