Przez żołądek do serca mężczyzny. Przepisy kuchni domowej

Wydawnictwo: Ad Oculos
LubimyCzytać

Przez żołądek do serca mężczyzny w swoim zamyśle było książką raczej wspominkową niż sensu stricte kucharską, ozdobioną przepisami na różne pyszności, które robiono w moim domu, w domach moich ciotek, babek i licznych przyjaciół naszej rodziny. Miała to być książka zabawna a nie podręcznik kucharski, dlatego nie umieściłam w niej żadnych przepisów na dania obiadowe czy przekąski. Tym bardziej, że spotkania towarzyskie czy tradycyjne obiady a nawet obiady codzienne w domach ostatnio zanikają. Zostały wyparte przez bufety, bary sałatkowe, bary kanapkowe, catering i o zgrozo, KFC albo Mac Donalda. To dla osób średnio zamożnych. Spełniając życzenia czytelniczek postanowiłam drugie wydanie książki rozszerzyć dodając kilka przepisów na najsmaczniejsze zupy z przepisów mojej babci i proste, łatwe do wykonania, dania obiadowe.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!