Polska. Atlas samochodowy. 1:250 000 ExpressMap

LubimyCzytać

Jedyny tak szczegółowy atlas samochodowy Polski:* 82 tys. miejscowości* 365 tys. km dróg* 23 tys. atrakcji turystycznych* aktualny stan sieci drogowej, a także drogi w budowie i planowane do 2015r.* autostrady i drogi ekspresowe z nazwami węzłów* krajowa i międzynarodowa numeracja dróg* odległości drogowe* stacje paliw z podziałem na sieci* granice parków narodowych i krajobrazowych, miejscowości atrakcyjne turystycznie* plastyczna rzeźba terenu* skorowidz ponad 71 tys. miejscowości z terenu Polski wraz z informacją o województwie i powiecie* 18 tranzytowych map miast* 17 planów miast* atlas Europy 1:4 000 000

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!