Lekcje biznesu przy rodzinnym stole czyli jak się kształtują charaktery zwycięzców

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
9788374920384
biznes, finanse
LubimyCzytać

Ciekawe, że uderzająca liczba właścicieli znanych firm, przedsiębiorców, ludzi kreatywnych, zawodowych sportowców oraz CEO wielkich spółek wychowała się jako dzieci samotnych rodziców, przeważnie samotnych matek. Żeby dojść na szczyt, kombinuj tak, jak to robią samotne matki. Z drobiazgową starannością zarządzaj swoim czasem. Miej listę rzeczy do zrobienia. Bądź zorganizowany. Bądź wytrwały. Zrób codziennie jak najwięcej. Planuj. Bądź na czas. Bądź zdrowy. Nie narzekaj. Bądź jak mama: choćby nie wiem jak bolało, nie narzekaj. Jak to ujął jeden z tych na szczycie: "Przez wszystkie te lata, a było ich ponad czterdzieści, kiedy moja mama była samotną matką, pomimo biedy, kłopotów z alimentami i przytłaczających problemów nigdy, przenigdy nie narzekała. Ani razu".

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!