Encyklopedia najmłodszych. Świat zwierząt

Wydawnictwo: SBM
LubimyCzytać

Encyklopedia najmłodszych. Świat zwierząt to bogate kompendium, które zawiera zdumiewające informacje na temat najróżniejszych zwierząt! Poznaj niesamowite zwierzęta górskie oraz ich zwyczaje, przyjrzyj się zachowaniom gryzoni, pum i goryli, a także odkryj ciekawostki na ich temat. Poczytaj o zwierzętach polarnych i ich sposobach na przetrwanie mrozów. Odwiedź lasy deszczowe i przyjrzyj się ich mieszkańcom. Wybierz się na safari i sprawdź, kto jest królem sawanny.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!