Okładka książki Psychologia sprzedaży. Podnieś sprzedaż szybciej i łatwiej, niż kiedykolwiek uznawałeś za możliwe (CD MP3) Brian Tracy
Brian Tracy Wydawnictwo: MT Biznes nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
MT Biznes
2012-01-01
2012-01-01
Tomasz Rzychoń

Niby ok

Niby ok

Absolutna klasyka!

Absolutna klasyka!

Przyjemnie napisana książka poruszająca najważniejsze, podstawowe aspekty sprzedaży. Napisana prostym, przejrzystym językiem oraz motywująca do poszukiwania dalszej wiedzy w życiu codziennym. Na sam początek (i nie tylko) jest to dobra pozycja.

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 3 min):

Lub do przeczytania:

Zapraszam do posłuchania na YouTube (ok 3 min):

Lub do przeczytania:

Pokaż mimo tovideo - opinia

Do przesłuchania, choć bez rewolucyjnych informacji. :)

Do przesłuchania, choć bez rewolucyjnych informacji. :)

Książka była dla mnie wyzwaniem.
Nie interesuję się samym tematem, spodziewałam się nudnej lektury pełnej tabelek i wykresów.
I się zdziwiłam.
Nie spodziewałam się, że o sprzedaży można pisać tak lekko i płynnie. I w ogóle patrzeć na sprzedaż w taki sposób.
Zadziwiające.
Jednak polecam tylko osobom, które faktycznie są zainteresowane sprzedażą i finansami 🙂

Książka była dla mnie wyzwaniem.
I się zdziwiłam.
Zadziwiające.

Podstawowa pozycja, jeśli działasz w handlu - ALE - przeczytaj człowieku i przerób na swoje. Inaczej to tylko zbiór opowiastek o próbach sprzedażowych sprzed wielu lat.

Moja pierwsza w życiu książka Briana Tracy. Zetknąłem się z nią blisko 10 lat temu i realnie wywarła wpływ na moje podejście do pracy.

Dobra choć bardziej podobałą mi się "Handlowanie to gra".
Napisana w amerykańsim stylu.
Na pewno jest w niej wiele ciekawych przemyśleń i elementów do zastosowania.
Nie podobały mi się opisane "sztuczki" sprzedażowe z wywieraniem presji na kliencie aby od razu podpisał umowę.

Dobra choć bardziej podobałą mi się "Handlowanie to gra".
Napisana w amerykańsim stylu.
Na pewno jest w niej wiele ciekawych przemyśleń i elementów do zastosowania.

Słuchałem audiobooka. Boże, ta trąbka... Jeszcze nigdy nie słyszałem czegoś tak irytującego... To na pewno znacząco wpływa na jakość mojej oceny.
Sama treść pewnie zasługiwałaby na wyższą notę, ale subiektywnie jak pomyślę o tej książce to pamiętam tylko irytację. I to znaczącą.

Podsumowując, jak chcecie poznać tę książkę to konieczna jest wersja papierowa...

• Biznes
  • Psychologia