Egypt. Mapa samochodowa. 1:2500 000 ExpressMap

LubimyCzytać

EgyptDwustronnie laminowana, wygodna w składaniu i trwała mapa samochodowa Egiptu* stan dróg 2012* szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg* odległości drogowe w kilometrach* lotniska międzynarodowe* plastyczna rzeźba terenu, * atrakcje turystyczne, obszary chronione przyrody (parki narodowe i rezerwaty)* mapy samochodowe Dolina Nilu i Południowy Synaj 1:1000 000* mapy Teb i okolic Asuanu* plany miast: Kairu, Aleksandrii, Gizy i Sakkary

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!