biznes, finanse
LubimyCzytać

"Verba docent, exempla trahunt” – słowa uczą, przykłady pociągają. Kierując się tą właśnie myślą postanowiliśmy uzupełnić naszą publikacją „Analiza informacji. Teoria i praktyka” kolejnym tomem, tym razem stanowiącym zbiór przykładów tekstów analitycznych, opracowanych przez wybitnych przedstawicieli świata akademickiego, administracji publicznej oraz sfery prywatnej. Chcielibyśmy, aby skorzystali z niej ci, którzy na co dzień zajmują się analizą, traktując ją jako swoisty punkt odniesienia, pozwalający na zderzenie swoich koncepcji i wyobrażeń z podejściem stosowanym także przez innych przedstawicieli profesji analityka. Mamy jednak nadzieję, że trafi ona także do tych, którzy analizę informacji traktują jako narzędzie w zawodach innych niż tylko te, które w nazwie mają słowo „analityk”. Informacja jest bowiem – o czym nie możemy zapominać – podstawą funkcjonowania niemal wszystkich sfer funkcjonowania państwa. Właściwe obchodzenie się z nią przynosi korzyści przekładające się wprost na maksymalizację efektywności realizowania różnorodnych celów, tak w sferze publicznej, jak i prywatnej.Dr Krzysztof Liedel.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!