Mądrość słów św. Franciszka

literatura piękna
LubimyCzytać

Życie i nauczanie św. Franciszka zainspirowało wielu ludzi na przestrzeni wieków i także dla nas jego pełne mądrości słowa są wciąż aktualne. Biedaczyna z Asyżu przypomina, że naszym zadaniem jest nieść pokój oraz kochać i szanować wszystkich ludzi i wszystkie stworzenia Boże.Ta książka pełna jest niezapomnianych refleksji, które będą doskonałe dla każdego, kto szuka inspiracji w dawnych mądrościach.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!