Konkurs wiedzy o Janie Pawle II. Komplet materiałów dla uczestników i organizatorów

Wydawnictwo: Rafael
religia
LubimyCzytać

Obecnie rośnie pokolenie, które nie znało osobiście Jana Pawła II. Tymczasem pamięć o naszym wielkim rodaku, jego dziełach i świętości życia nie powinny pójść w zapomnienie. Jest on przecież nie tylko wielką postacią historyczną i orędownikiem w niebie, ale także wciąż żywym i aktualnym autorytetem moralnym. Kultywując wiedzę na temat osoby polskiego papieża, oddajemy w Państwa ręce komplet materiałów dla uczestników i organizatorów konkursu wiedzy o Ojcu Świętym Janie Pawle II. Publikacja składa się z testu wyboru, pytań „prawda czy fałsz” oraz pytań otwartych. Pomoże ona organizatorom przygotować konkurs wiedzy o polskim papieżu, a uczestnikom odpowiednio się do niego przygotować.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!