Diabelski wiatr

Wydawnictwo: Świat Książki
Devil's wind

?Czarny kryminał? autora bestselleru ?Dosięgnąć nieba? nawiązuje do najlepszych, klasycznych wzorów i odmalowuje Amerykę lat 1950. jak na filmach z Humphreyem Bogartem. Architekt Maurice Valentine robi szybko wspaniałą karierę, ale nic za darmo: za jego sukcesami stoi mafia i skorumpowani politycy. Stając się pionkiem w ich brutalnej grze o pieniądze i władzę, wchodzi na ścieżkę podstępnych spisków, morderstw i kłamstw, i w dodatku zakochuje się w pięknej Mallory, mistrzyni oszustwa.

Hulk | 2017-01-01
Soloriel | 2016-03-13