Kłopotliwa miłość. Patriotyzm. W Polskich dyskursach publicystycznych

LubimyCzytać

Patriotyzm jest teraz, w pierwszym dwudziestoleciu XXI wieku, jednym z najbardziej gorących i niejednoznacznych tematów polskiego życia publicznego. Mówią o nim wszyscy, ale nie jednym głosem. Autorka postanowiła obraz patriotyzmu w wybranych polskich dyskursach uczynić tematem swojej analizy i podjąć próbę odpowiedzi na pytanie o istotę polskiego patriotyzmu. Udało się jej pisać o patriotyzmie zupełnie bezstronnie, co nie jest łatwym zadaniem – zaznaczył prof. Kazimierz Ożóg – recenzent niniejszej publikacji.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!