Białoruś. Mapa samochodowa. 1: 700 000. ExpressMap

LubimyCzytać

Białoruślaminowana mapa samochodowaWpisane na listę UNESCO zamki Mir i Nieśwież, malownicze jezioro Narocz i zabytki Grodna to tylko niektóre atrakcje Białorusi. Nasza dwustronnie laminowana, wygodna w składaniu mapa samochodowa tego kraju pomoże ich odnaleźć jeszcze więcej.Na mapie m.in.: * aktualny stan dróg, odcinki w budowie, * autostrady i drogi szybkiego ruchu wraz z węzłami, * szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg, * odległości drogowe w kilometrach, * lasy, parki narodowe, * skorowidz miejscowości.Seria comfort! map to praktyczne mapy na każdą okazję. Dwustronnie laminowane i wodoodporne, nie tracą walorów użytkowych przez długi czas, można na nie nanosić i ścierać notatki, a także bez trudu złożyć w dowolny sposób. Seria obejmuje mapy turystyczne, jak i samochodowe oraz plany miast w różnych formatach.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!