Strategie polskich przedsiębiorstw wobec wyzwań klimatycznych

historia
LubimyCzytać

Przedmiotem niniejszej rozprawy są zachowania polskich przedsiębiorstw w obliczu zmian klimatycznych. W pracy skoncentrowano się przede wszystkim na zmianach o charakterze nielosowym (globalne ocieplenie). Autorka skupiła się na opracowaniu typologii strategii klimatycznych oraz na stworzeniu swoistych ram odniesienia dla przedsiębiorstw planujących podejmowanie aktywnych działań w odpowiedzi na zmiany klimatyczne.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!