Kod kobiety

Wydawnictwo: Purana
poradniki
LubimyCzytać

Alisa Vitti, trenerka zdrowia o holistycznym podejściu do medycyny i doświadczeniu w żywieniu funkcjonalnym oraz kobiecej endokrynologii, uwolni cię od zespołu wielotorbielowatych jajników, mięśniaków, bezpłodności i wielu innych schorzeń. Dzięki lekturze Kodu kobiety przekonasz się, że konkretne, następujące po sobie zmiany diety i stylu życia przekładają się bezpośrednio nie tylko na twoje zdrowie, lecz także na stan umysłu i energię, która napędza cię do działania.Zawiłości kobiecego układu hormonalnego i jego wpływ na szczęście i samopoczucie kobiety są tu przedstawione w jasny i sugestywny sposób, a dzięki zawartym w Kodzie kobiety radom tysiącom kobiet udało się:* zajść w ciążę* schudnąć* złagodzić zespół napięcia przedmiesiączkowego* uregulować miesiączkę* odzyskać apetyt na seks* zwiększyć szansę na skuteczne zapłodnienie in vitro.Przełomowy plan Alisy Vitti opiera się na pięciostopniowym programie mającym na celu uregulowanie cyklu miesiączkowego oraz wzmocnienie płodności i popędu płciowego. W jego centrum znajduje się kobiece ciało, które staje się podstawą do zbudowania dla siebie świata pełnego miłości i satysfakcji. Niezależnie od tego ile masz lat, Kod kobiety pomoże ci zrobić krok w stronę zdrowia, samopoznania i siły w każdej dziedzinie twojego życia! ALISA VITTI jest doradczynią w sprawie holistycznego podejścia do zdrowia, członkinią Amerykańskiego Związku Lekarzy Leczących bez Użycia Leków (American Association of Drugless Practitioners), założycielką FLO Living Center (www.FLOliving.com), absolwentką Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa orazInstitute for Integrative Nutrition.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras