Nowy Jork. Pascal 360 stopni

Wydawnictwo: Pascal
LubimyCzytać

Pokręć się po świecie!Nowy Jork zasługuje na miano prawdziwej "stolicy świata", i to nie tylko ze względu na ulokowanie w nim siedziby ONZ. Ten olbrzymi miejski organizm, najludniejszy w całych Stanach Zjednoczonych, wywiera znaczący wpływ na wszystkie najważniejsze sprawy naszej planety. Działają tu największe światowe korporacje, giełdy papierów wartościowych, konglomeraty medialne, sieci telewizyjne, koncerny płytowe. To miejsce, w których mieszają się wpływy setek rozmaitych kultur.W Nowym Jorku sezon nigdy się nie kończy!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!