Dyskusje o książce Wendigo i inne upiory

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Aż strach przewrócić stronę – najbardziej przerażające książki
"Drapieżcy" Mastertona. Sposób,  w jaki opisuje dziejące się w domu rzeczy jest tak żywy,  że nie wiedzieć kiedy zanurzamy się doszczętnie w ten świat.  A jest to świat niewyobrażalnie przerażający.  Niestety pod koniec autora nieco poniosło i jest on nieco kreskówkowy, ale i tak warto przeczytać.  Oczywiście "Lśnienie" i "Misery" Kinga. Do wszystkich tych książek wracam co...
6 tyg. temu
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
45 tyg. temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Opowieści z dreszczykiem.
Nie ma jak antologie, a im starsze tym lepsze:D Dodam do poprzedniego wpisu zbiory,które jeszcze pamiętam:  Duchy, zjawy, upiory Duchy, zjawy, upiory  Polskie opowieści z dreszczykiem Polskie opowieści z dreszczykiem
5 lata temu
10 najstraszniejszych książek na Halloween
Myślę, że klimat zapewniłby "Mnich" Lewisa.
2092
7 lata temu