Zarządzanie projektami i procesami. Teoria i przypadki praktyczne

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse
LubimyCzytać

Książka stanowi całościowe i logiczne kompendium pewnego obszaru wiedzy wynikającej z wykonanych działań praktycznych i przeprowadzonych analiz teoretycznych na temat projektów i procesów różnych branż działalności gospodarczej. Może być przydatna dla osób, które zdobywają pierwsze szlify w zarządzaniu projektami, ale również osoby posiadające już pewną wiedzę na ten temat na pewno znajdą wiele ciekawych opisów.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!