Cztery dni do Veracruz

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
837384077X

Darrena Phillipsa doradcę wojskowego prezydenta USA i Kate North uczestniczkę zawodów wytrzymałościowych, poznajemy w chwili, gdy ich życie zmienia się w koszmar. Przypadkowe spotkanie z członkami kartelu narkotykowego w czasie miesiąca miodowego uruchamia lawinę zdarzeń, które z pary normalnych ludzi czynią morderców poszukiwanych przez służby specjalne Meksyku i USA, policję wojskową, a także tajemniczego seryjnego mordercę kobiet.

| 2014-02-13

Darren - doradca wojskowy wraz z Kate, pasjonatką zawodów wytrzymałościowych spędza miłe chwile podczas miesiąca miodowego. Niestety sielanka zostaje brutalnie przerwana wraz z pojawieniem się kilku mężczyzn, związanych z narkotykami. Najbardziej wciągnęły mnie rozdziały związane z Darrenem i Kate. Cała reszta "przegadanych" rozdziałów mnie po prostu zanudziła. Plus za sylwetkę seryjnego mordercy - El Monstruo Carnicero.

Ewa | 2013-07-31
Baronowa | 2013-06-20