Dżungla Nienawiści

Wydawnictwo: Branta

Osadzona w egzotycznym Tybecie oraz nowojorskiej aglomeracji opowieść o młodej dziewczynie, Jackie Sand, która by odnaleźć spokój ducha i poczucie sprawiedliwości, staje się ręką opatrzności dla multimilionera Jerrey ego Lovestone a, człowieka, ..

kwiatek29 | 2013-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2013

"Dżungla nienawiści" trafiła do mnie przez przypadek.Jakież było moje zaskoczenie,gdy okazało się,że to prawdziwa perełka.Akcja książki osadzona jest w Tybecie oraz Nowym Yorku.Główną bohaterką jest Jackie Sand,młoda kobieta która w dzieciństwie została osierocona-jej rodzice zostali zamordowani.Dziewczyna krok po kroku doprowadza do ruiny Jerryego Lovestona,który przyczynił się do śmierci jej rodziców.Za dążenie do sprawiedliwości Jackie musi zapłacić wysoką cenę,jaką jest utrata miłości ojca jej dziecka.Akcja w książce jest zawrotna,cały czas coś się dzieje,brawa dla autorki za pomysłowość.Jestem pod wrażeniem tej powieści,do drobnych minusów zaliczam trochę nierealne zakończenia wydarzeń,zawsze na korzyść głównej bohaterki.

Szczypta_Chilli | 2011-12-07
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2011

Rewelacyjna !
Niesamowita główna bohaterka: piękna, bystra i przebiegła. Śledziłam jej losy z wypiekami na twarzy, kartki przerzucałam najszybciej jak się da. Polecam każdemu, kto chce dowiedzieć się jak dosięgnąć po to co mu się należy.
Na pewno jeszcze do niej wrócę.

QueenM | 2016-01-02
Przeczytana: grudzień 2015

Każda strona to jak kadr z filmu. Czyta się bardzo szybko, trochę spłycone, czasem wręcz infantylne rozwiązanie intryg, ale dla odmiany można przeczytać.

wioleta | 2016-11-09
Przeczytana: 2015 rok