Lifting bez skalpela – trening mięśni twarzy

poradniki
LubimyCzytać

Trening mięśni twarzy – najlepsza decyzjaStosowanie nawet najdroższego kremu nie przyniesie efektów, jeśli znajdujące się pod skórą twarzy mięśnie z czasem wiotczeją i zanikają. Obniżające się czoło, opadające powieki, obwisłe boki podbródka, wąskie usta i ich opadające kąciki lub podwójny podbródek to najczęściej objawy zwiotczenia mięśni...

Trening mięśni twarzy – najlepsza decyzjaStosowanie
nawet najdroższego kremu nie przyniesie efektów, jeśli znajdujące się
pod skórą twarzy mięśnie z czasem wiotczeją i zanikają. Obniżające się
czoło, opadające powieki, obwisłe boki podbródka, wąskie usta i ich
opadające kąciki lub podwójny podbródek to najczęściej objawy
zwiotczenia mięśni twarzy.Christa Gugler od dawna zajmuje
się tematyką odbudowy mięśni twarzy i przez wiele lat testowała różne
jej metody. Za pomocą specjalnego treningu młodzieńcze kontury twarzy
powracają dość szybko, przy czym nie jest to metoda czasochłonna. Kilka
opracowanych przez Autorkę ćwiczeń wydajnie wspomaga wzmocnienie i
odbudowę tkanki mięśniowej, a twarz staje się dzięki nim pełniejsza,
zmarszczki się wygładzają lub częściowo zanikają.Christa
Gugler w swojej książce prezentuje pogląd, że zachowanie młodości i
naturalnej świeżości rozpatrywać należy kompleksowo i z tego względu
zawarła w niej także cenne wskazówki, jak za pomocą prostych środków
pozytywnie wpływać na zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.www.liftingbezskalpela.com

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Majka | 2019-02-15
Przeczytana: 01 stycznia 2019

Każda kobieta chce jak najdłużej wyglądać młodo, warto zadbać o skórę od wewnątrz :) Książka z praktycznymi ćwiczeniami mięśni twarzy

Stanisław53 | 2019-02-08
Przeczytana: 04 stycznia 2019

Twarz, jak całe ciało składa się z mięśni, a mięsnie można ćwiczyć! Polecam każdej osobie która chce poznać inne metody dbania o młody wygląd.

Barbara | 2018-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2018

Cudowne doznanie. Uatrakcyjnia spojrzenie. Twarz wydaje się bardziej wyrazista. Pozwala śmielej patrzeć w przyszłość i planować kolejne wyzwania. Książka dla ambitnych i pięknych, czyli dla każdej niezwykłej kobiety.

grzesiu | 2018-06-26
Przeczytana: 01 czerwca 2018

Autorka zajmuje się rzeczywistymi przyczynami starzenia się i aktywnie zatrzymuje ten proces. Ma własne studio urody, prowadzi liczne kongresy i seminaria. Sama stosuje własne metody i testuje je na sobie od wielu lat. A książka idealnie opisuje metody i ćwiczenia, super!

KingaB | 2016-11-03
Przeczytana: 03 listopada 2016

Rozpisanie jakie czynniki wpływają na wygląd naszej twarzy, jakie ruchy wykonywać, żeby poprawić jej atrakcyjność i dodatkowe złote myśli odbiegające od głównego wątku rozważań. Napisane odpowiedzialnie.