Widmo

Tłumaczenie: Radosław Madejski
Seria: Inna Strona
Wydawnictwo: G+J
The Girl Who Stopped Swimming

Laurel wraz z mężem i nastoletnią córką prowadzi szczęśliwe życie rodzinne w pięknym domu na przedmieściach. Pewnej nocy w półśnie widzi ducha Molly przyjaciółki córki. Ociekające wodą widmo pokazuje swoje zwłoki pływające w basenie. Chociaż wszyscy twierdzą, że do tragedii doszło wskutek nieszczęśliwego wypadku, Laurel zaczyna prowadzić własne śledztwo. By rozwiązać zagadkę śmierci dziewczynki musi się zwrócić o pomoc do swojej starszej siostry, z którą jest skłócona. Wychowały się w typowym robotniczym domu, ale nad ich rodziną ciąży mroczny sekret. Laurel to przykładna spokojna żona i matka, Thalia to niepokorna artystka, która nie pasuje już do uporządkowanego świata siostry. Razem wyruszą w podróż, która odmieni ich życie, odsłoni rodzinne tajemnice i prawdziwą naturę małżeństwa Laurel. Pozwoli też odkryć, co naprawdę stało się Molly.Kolejna znakomita powieść Joshilyn Jackson. Rodzinne sekrety obnaża w sposób tak niezwykły, że nie sposób oderwać się od lektury. Musicie przeczytać tę książkę! Sara Gruen, autorka Wody dla słoni

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne

Joanna | 2016-09-19

Przeciętna, momentami zbyt rozwleczona i przez to nudnawa, czytając niektóre fragmenty łapałam się na tym, że nie wiem co czytam, tak mało interesujące były. Jednak zakończenie całkiem udane, lektura typu "przeczytać i zapomnieć".

Zaczytana | 2014-01-05

Książka zupełnie przeciętna, niemniej jednak autorce udaje się trzymać czytelnika w niepewności aż do końca.

papayaka | 2016-11-10
paaulli | 2016-08-05