Zielona dieta koktajlowa

Wydawnictwo: Bukowy Las
6 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Witaminowe oczyszczenie w sam raz na lato. Dziesięciodniowy program detoksu zielonymi koktajlami odejmie kilogramów, doda energii, poprawi sprawność intelektualną i stan zdrowia. Przyrządzane z bogatych w składniki odżywcze zielonych warzyw liściastych i owoców koktajle są zdrowe i sycące, niskokaloryczne i pyszne. Po zakończeniu tego programu będziecie zaskoczeni, jak bardzo poprawiło się...

Witaminowe oczyszczenie w sam raz na lato.
Dziesięciodniowy program detoksu zielonymi koktajlami odejmie kilogramów, doda energii, poprawi sprawność intelektualną i stan zdrowia. Przyrządzane z bogatych w składniki odżywcze zielonych warzyw liściastych i owoców koktajle są zdrowe i sycące, niskokaloryczne i pyszne. Po zakończeniu tego programu będziecie zaskoczeni, jak bardzo poprawiło się wasze zdrowie i samopoczucie.
W tej książce znajdziecie listy produktów, przepisy i szczegółowe instrukcje dotyczące dziesięciodniowego oczyszczania, jak również wiele wskazówek, które pomogą osiągnąć optymalny efekt. Dowiecie się z niej także, jak należy postępować po zakończeniu detoksu, aby utrzymać niską wagę.
Czy jesteście gotowi odzyskać zdrowie, smukłą sylwetkę i seksowny wygląd? Jeśli tak, przygotujcie się do rozpoczęcia dziesięciodniowej kuracji oczyszczającej zielonymi koktajlami.
Po jej ukończeniu:
- stracicie od 4 do 7 kilogramów,
- pozbędziecie się nadmiaru tłuszczu, także tego tworzącego oponkę na brzuchu,
- zgubicie nadmiar kilogramów i centymetrów bez morderczego treningu,
- nauczycie się zdrowiej jeść i zdrowiej żyć,
- polubicie zdrowe jedzenie i nigdy już nie będziecie musieli stosować restrykcyjnych diet,
- poznacie ponad 100 przepisów na zielone koktajle, które poprawią wasze zdrowie i urodę.

źródło opisu: bukowylas.pl

źródło okładki: Matras

Justyna | 2017-01-23
Przeczytana: 22 stycznia 2017

Lekka, przyjemna książka. Możemy się dowiedzieć jak wiele korzyści zdrowotnych mogą wnieść koktajle jeśli wprowadzimy je na stałe do swojego jadłospisu. Ponadto dodatek z przepisami na zielone koktajle daje nam różnorodność w wyborze po zakończeniu 10 dni oczyszczających. Naprawdę jest w czym wybierać. Dałabym większą ocenę ale oczywiście autorka dodając kilka wysokobiałkowych posiłków nie uwzględniła wegetarian/wegan, co uważam, że w XXI wieku jest trochę nie na miejscu.