Zachodniopomorskie. Mapa samochodowa 1:250000 DEMART

Wydawnictwo: Demart
LubimyCzytać

Mapa przeznaczona jest nie tylko dla kierowców zawodowych (TIR-ów, ciężarówek,) ale i dla wszystkich innych kierowców, którzy dużo jeżdżą po Polsce.Ma rozbudowaną treść tematyczną przydatną kierowcom zawodowym:* nawigator autostrady A6, S3, S10 (węzły, rozjazdy, MOP-y)* aktualną sieć dróg* ponadnormatywne spadki z opisem stopnia nachylenia* pionowe i poziome ograniczenia skrajni* spis kodów pocztowych* wykaz urzędów administracji państwowych.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!