Wiedeń. Przewodnik + atlas. Explore! guide

LubimyCzytać

Seria 2 w 1przewodnik + atlasNowa jakość wśród przewodników. Wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map.Przewodnik* mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc* bogata treść - liczne informacje praktyczne, jak i ciekawostki historyczne* przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji* kolorowe fotografie* schemat komunikacjiAtlas * szczegółowy atlas miasta, na którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku* skala 1:17 500 * karton centrum w skali 1:12 00015 tras zwiedzania118 miejsc wartych odwiedzenia ułożonych w 15 tras. Wycieczki śladami Mozarta, Straussa i Haydna. Imperialne pałace i wiedeńska secesja. Muzeum Pochówków i ultranowoczesne Muzeum Dźwięku. Szał wesołego miasteczka na Praterze.45 restauracji, winiarni i kawiarniOgromne sznycle w gospodach lub piwiarniach. Legendarne uliczne kiełbaskarnie. Bogate tradycje winiarskie. "Słodka rozpusta": kandyzowane fiołki cesarzowej Sisi i król deserów - tort Sachera.32 pomysły na wyjścieMiasto muzyki klasycznej, słynnej Opery i Filharmoników Wiedeńskich. Życie nocne w modnych klubach nad Kanałem Dunajskim i w "Trójkącie Bermudzkim".22 miejsca na udane zakupySklepy z tytułem Cesarskiego Dostawcy. Moda światowa i tradycyjne trachty. Słynny bulwar zakupowy Mariahilfestrasse i ulubiony przez wiedeńczyków targ - Naschmarkt.26 najważniejszych imprezSzczegółowe kalendarium - od legendarnego Balu w Operze, przez popularne festiwale filmowe i muzyczne, po wielkie kiermasze i wiedeńskie święto wina.Bogate informacje praktyczne Informacje o dojeździe do każdego zabytku, restauracji czy sklepu opisywanego w przewodniku. Godziny otwarcia, ceny. Wszystko, co potrzebne, by odnaleźć się w nowym miejscu.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!