Kołysanki

Wydawnictwo: Siedmioróg
Piosenki, kołysanki, sen, noc
muzyka
LubimyCzytać

W tym wyjątkowym albumie zebrano dwadzieścia dwie najpopularniejsze kołysanki, m. in. "Już księżyc zgasł", "Iskiereczka", "Idzie niebo ciemną nocą", "Ach, śpij, kochanie", "Kiedy byłem maleńki", "Kołysanka dla braciszka", A... a... aaa...", Śpij, siostrzyczko". Każda kołysanka podana jest w pełnej wersji, opatrzona nutami i zilustrowana. Wyjątkowym dodatkiem jest płyta CD audio, na której nagrano osiemnaście kołysanek w doskonałej interpretacji Agnieszki Gorączkowskiej, Ewy Lorskiej, Anny Ozner, Moniki Urlik i Rafała Ignaszewskiego.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!