Prawda za prawdę

Wydawnictwo: Vizja Press&IT
5 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
836028329X

Max Walter, doświadczony oficer CIA, prowadząc przez wiele lat śledztwo, natrafia wreszcie na podejrzanego terrorystę irańskiego geniusza matematycznego. Ślad wydaje być bardzo nikły. Niespodziewanie Max znajduje fotografię mordercy w towarzystwie Osamy bin Ladena i tajemniczego człowieka z zachodu, którego twarz wycięto ze zdjęcia. Od tego momentu wydarzenia nabierają prędkości. Dochodzenie wiedzie przez Liban, izraelskie więzienie dla terrorystów, Afganistan oraz Szwajcarię. Bohaterowi towarzyszą podejrzane osoby, a prawda, do której dociera, okazuje się szokująca... Robert Baer przez dwadzieścia lat pracy w Zarządzie Operacyjnym CIA ścigał członków Hezbollachu, al-Kaidy i innych organizacji terrorystycznych. terrorystycznych swojej najnowszej powieści doprowadza fikcję do granic prawdopodobieństwa, tworząc alternatywną wersję wypadków z 11 września..

Sławomir | 2017-02-24
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 24 lutego 2017

Wyjątkowo przypadła mi do gustu. Praktycznie zero strzelanin, trupów, przemocy, co w sumie może wydawać się w takiej książce zaskakujące, a oderwać się nie mogłem. Książka broni się samą historią.
Zdecydowanie polecam. Polecam fanom teorii spiskowych.

Judyta | 2011-03-16
Przeczytana: luty 2011

Mi sie nie podobala, ale dla fanow literatury szpiegowskiej powinna byc to trafiona ksiazka.

Dariusz_1456 | 2015-11-07
Przeczytana: 10 listopada 2015