Prawda za prawdę

Wydawnictwo: Vizja Press&IT
836028329X

Max Walter, doświadczony oficer CIA, prowadząc przez wiele lat śledztwo, natrafia wreszcie na podejrzanego terrorystę irańskiego geniusza matematycznego. Ślad wydaje być bardzo nikły. Niespodziewanie Max znajduje fotografię mordercy w towarzystwie Osamy bin Ladena i tajemniczego człowieka z zachodu, którego twarz wycięto ze zdjęcia. Od tego momentu wydarzenia nabierają prędkości. Dochodzenie wiedzie przez Liban, izraelskie więzienie dla terrorystów, Afganistan oraz Szwajcarię. Bohaterowi towarzyszą podejrzane osoby, a prawda, do której dociera, okazuje się szokująca... Robert Baer przez dwadzieścia lat pracy w Zarządzie Operacyjnym CIA ścigał członków Hezbollachu, al-Kaidy i innych organizacji terrorystycznych. terrorystycznych swojej najnowszej powieści doprowadza fikcję do granic prawdopodobieństwa, tworząc alternatywną wersję wypadków z 11 września..

Judyta | 2011-03-16
Przeczytana: luty 2011

Mi sie nie podobala, ale dla fanow literatury szpiegowskiej powinna byc to trafiona ksiazka.

Dariusz_1456 | 2015-11-07
Przeczytana: 10 listopada 2015