Pieskie szczęście

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Mickey Prada to całkiem miły chłopak. Pracując w sklepie rybnym niedaleko swego domu na Brooklynie, chce zarobić na studia. I choć to ciężka praca, wytrzymałby, gdyby nie... pewien klient sklepu. Mickey zawarł w imieniu Angela Santoro parę zakładów i sam przegrał. Bo musi teraz spłacić dług znajomemu bukmacherowi, kiedy to Angelo zamiast pieniędzy pokazał mu noszoną broń i wspomniał o mafijnej rodzinie.

Ewa | 2013-09-17
Przeczytana: 03 września 2013

Moim zdaniem książka jest dobra, przyjemnie się ją czyta ponieważ jest dużo dialogów.Ogólnie główny bohater Mickey Prada pakuje się na początku w znajomość, która nie wpłynie na jego życie pozytywnie i która w skutkach uruchamia lawinę kłopotów. Książka trzyma w napięciu do ostatniej strony.

ukyo | 2010-10-05
Przeczytana: marzec 2008

Czytadło (niby kryminalne) to nietypowe, bo czytać się nie chce.

Paweł | 2016-12-08
Przeczytana: luty 2013