Jan Paweł II 1920-2005

Tłumaczenie: Kornel Karbowniczek
Seria: Niezwykłe biografie
Wydawnictwo: Bellona
LubimyCzytać

Seria "Niezwykłe biografie" przybliża czytelnikowi życie i twórczość sławnych naukowców, polityków, mężów stanu i artystów. Ukazuje długą drogę, jaką każdy z nich przebył, zanim trafił do panteonu wielkich tego świata. Ich życie, praca i pasje od lat stanowią inspirację dla kolejnych pokoleń. Poznanie ich dokonań oraz faktów z życia codziennego z pewnością zachęci młodzież do doskonalenia własnych umiejętności, poszukiwania ideałów i rozwijania talentów..

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!