zgadnij

Wydawnictwo: Mackwall Polska

zdarzyło się zagadkowe morderstwo. Sprawa jest jeszcze świeża i dlatego dostępu do książki broni taśma policyjna. Czy odważysz się ją zerwać, aby samemu dojść prawdya Ale uwaga! Rozwiązanie może być szokujące...

bloodymystery | 2017-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2017

"Jeśli zapomnisz o minutach, to coś stracisz, bo w każdej minucie może się stać coś cudownego. Nie zaraz, że jakiś człowiek przyjdzie na świat, chociaż niewątpliwie jest to ważne wydarzenie... Ale po prostu każda minuta może przynieść coś niezwykłego(...)"

kirrka | 2014-04-28
Przeczytana: kwiecień 2014

Nie przepadam za fabułą z porwaniem w tle ale przyjemnie się czyta i nawet ciekawy wątek. Akcja rozgrywa się Dania-Polska .

Paty | 2015-01-17

bardzo fajna ksiązka, napisana w fajnym stylu, dobrze się czyta, mogę ja polecic

Insomnia | 2012-03-23

Bardzo fajna książka. Zaskakujące zakończenie, lekka fabuła, ciekawi bohaterowie. Do przeczytania w jeden wieczór. Polecam.

Ania | 2015-07-14

Na początku sceptycznie podchodzilam do tej formy pisania ale ogólnie można powiedzieć, że fajny kryminał na wakacje.

gosha balteus | 2014-09-12
Ania | 2013-03-29