zgadnij

Wydawnictwo: Mackwall Polska

zdarzyło się zagadkowe morderstwo. Sprawa jest jeszcze świeża i dlatego dostępu do książki broni taśma policyjna. Czy odważysz się ją zerwać, aby samemu dojść prawdya Ale uwaga! Rozwiązanie może być szokujące...

kirrka | 2014-04-28
Przeczytana: kwiecień 2014

Nie przepadam za fabułą z porwaniem w tle ale przyjemnie się czyta i nawet ciekawy wątek. Akcja rozgrywa się Dania-Polska .

Paty | 2015-01-17

bardzo fajna ksiązka, napisana w fajnym stylu, dobrze się czyta, mogę ja polecic

Insomnia | 2012-03-23

Bardzo fajna książka. Zaskakujące zakończenie, lekka fabuła, ciekawi bohaterowie. Do przeczytania w jeden wieczór. Polecam.

Ania | 2015-07-14

Na początku sceptycznie podchodzilam do tej formy pisania ale ogólnie można powiedzieć, że fajny kryminał na wakacje.

gosia77 | 2014-09-12
Ania | 2013-03-29