Kultura Nowej Zelandii. Culture of New Zealand. Tom 1

Wydawnictwo: Historia Iagellonica
LubimyCzytać

Publikacja zawiera teksty dotyczące szeroko pojętej kultury Nowej Zelandii wygłoszone podczas ogólnopolskiej konferencji naukowej zorganizowanej w grudniu 2008 r. w Krakowie. Zaproszonym do współpracy autorom pozostawiono swobodę w zakresie sposobu ujęcia prezentowanych zagadnień. Publikacja ukazuje zarys zjawisk, tendencji i problemów dotyczących tego tematu. Każdy z artykułów został zaprezentowany w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!