Strategie inwestycyjne na każdą pogodę.

2 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse
LubimyCzytać

Chcesz dobrze zarobić na giełdzie?Chcesz zostać optymistą inwestycyjnym?Chcesz poznać sprawdzające się prognozy?Wystarczy, że sięgniesz po niniejszą książkę. Jej autorem jest jeden z najbardziej szanowanych strategów inwestycyjnych naszych czasów, który dostrzega atrakcyjne możliwości inwestycyjne tam, gdzie inni nie potrafią ich zauważyć.Niniejsza książka jest nie tylko zbiorem trafnych prognoz dr. Froehlicha, lecz także swoistym przewodnikiem po rynkach. Autor analizuje wydarzenia światowe, działalność Rezerwy Federalnej i mechanizmy rządzące gospodarką.Inwestuj lepiej niż inni!Strategie inwestycyjne na każdą pogodę pozwolą czytelnikowi odpowiednio wcześnie dostrzec najważniejsze trendy i tym samym osiągnąć maksymalny zysk. Autor dowodzi, że zawsze w jakiejś branży czy w innej części świata jest hossa. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie i jak ją znaleźć.Oto rady najbardziej optymistycznego inwestora na Wall Street!Dr Bob (Robert J.) Froehlich jest wiceprezesem grupy inwestycyjnej DWS Investments. Regularnie pojawia się w audycjach biznesowych telewizji CNBC, CNN, Fox News i Bloomberg TV. Jest autorem książek finansowych, które stały się bestsellerami.Od dawna twierdziłem, że optymizm wygrywa na rynku. Dr Froehlich jest wiecznym optymistą Wall Street. Lepiej niż inni rozumie, że zawsze można zarobić, i lepiej niż inni potrafi nam pokazać, jak to zrobić.Lawrence Kudlowdziennikarz ekonomiczny telewizji CNBC

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

moneygrabbing | 2016-04-16

Tę książkę nawet nie dokończyłem a działy to raczej przeskakiwałem.