literatura piękna
LubimyCzytać

Nowa książka Zofii Grządziel to opowieść o życiu, o jego jasnych i ciemnych barwach. To swego rodzaju pamiętnik, w którym autorka porusza wiele ważnych problemów życia codziennego środowiska, w którym żyje. Te ulotne chwile, zapisane na kartkach książki, czasem bardzo osobiste wspomnienia, dla współczesnego czytelnika mogą się okazać bardzo interesujące. Być może, będą nieocenione dla potomności, tak jak pamiętnikarskie zapisy Jana Chryzostoma Paska pochodzące z lat świetności Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!