Kościoły i cerkwie w Polsce

albumy
LubimyCzytać

Budowle sakralne najpełniej prezentują style architektoniczne danego okresu. Artyści pracujący przy budowie tych obiektów magli dać upust swojemu talentowi, gdyż zazwyczaj nie ograniczały ich fundusze. Kościoły i cerkwie są zatem miejscami wyjątkowymi z powodu historii, aury lub architektury. Zgromadzone w albumie fotografie zostały wzbogacone informacjami o szczególnych, bezcennych wartościach polskich świątyń.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!