Jak zastawić i udekorować stół. Podręczny poradnik

Wydawnictwo: Publicat
poradniki
LubimyCzytać

Porady ułatwiające organizację uroczystości rodzinnych i spotkań w gronie przyjaciół. To przykłady aranżacji stołów, które wyrażą nasz indywidualny styl, to instrukcje wykonania dekoracji przedstawione krok po kroku, to wreszcie wskazówki na temat doboru sztućców i naczyń. Autorki przedstawiają pomysły na piękne stoły, które zachwycą rodzinę i przyjaciół i spowodują, że spotkania nie będą nudne i banalne. Dodatkowo ponad 450 kolorowych fotografii ma szansę zainspirować każdego czytelnika.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!