Potrawy i zwyczaje wielkanocne

Wydawnictwo: Publicat
LubimyCzytać

Wielkanoc to dla chrześcijan najważniejsze święto w roku. Za oknami wiosna, przyroda budzi się do życia, a w nas wstępuje radość i nadzieja. To czas spędzany z rodziną, wspólnego sprzątania mieszkań i szykowania potraw. Ta wyjątkowa książka zawiera:*zwyczaje wielkanocne - opis zarówno kościelnych jak i ludowych obyczajów, przekazywanych z pokolenia na pokolenie, troska o tradycję i wyjaśnienie znaczenia symboli,*dekoracje wielkanocne: przykłady jak możemy przystroić nasze stoły z okazji świąt,*ozdoby, przy przygotowaniu których bawić się może cała rodzina a podczas świąt będą cieszyć nasze oczy i pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę.*przepisy na świąteczne potrawy ? zbiór receptur, dzięki którym nasze dania będą smakować wyjątkowo: wielkanocne jajka, szynki, pieczenie i baby pokazane na wiele sposobów: co roku możemy zaskoczyć rodzinę czymś zupełnie nowym.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!