Dzikie zwierzęta w Polsce

albumy
LubimyCzytać

Czy zastanawiasz się czasem, ile zwierząt potrafisz rozpoznać Ile o nich wiesz Czy chcesz dowiedzieć się więcej Ta książka pozwoli Ci lepiej poznać 22 zwierzęta żyjące w Polsce. Niektóre łatwo zobaczyć, inne trzeba wypatrzyć w ich ostojach. Spróbuj ! Zapraszamy Cię do krainy dzikich zwierząt. Nie musisz ich szukać na dalekich kontynentach, masz je wokół siebie ! Jedne są niebezpieczne, inne nie, ale wszystkie wymagają naszej ochrony i troski. Zaprzyjaźnij się z nimi !

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!