Tradycyjne potrawy świąteczne. Wielkanoc

LubimyCzytać

W okresie świąt rezygnujemy z kulinarnych eksperymentów na rzecz tradycji, która smakuje najlepiej. Przepisy "odziedziczone" po babci, dziadku i rodzicach sprawdzają się wyśmienicie. Jaga Zacharczuk wie to od dawna. Owocem jej przywiązania do kulinarnej klasyki jest książka pełna przepisów na jajka, kurczaki, masła, mazurki, pasztety, pieczenie, sałatki, żury i słodycze. Autorka ma nadzieję, że te receptury wzbogacą rodzinne tradycje czytelników. Opowiada o przygotowaniach do świąt i daje nam proste, bardzo przydatne rady. Co zrobić, by skorupka dobrze odchodziła od jajka, sernik nie pękał i nie opadał? Jak samodzielnie zrobić najtańszą na świecie formę do paschy? W jaki sposób "uratować" obeschnięty chrzan i zrobić kolorowy lukier? Czytaj i oglądaj fantastyczne zdjęcia i planuj świąteczne menu!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!