Masaż relaksacyjny

Wydawnictwo: Dragon
masaż, relaks, poradnik
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Na co dzień raczej nie myślimy o tym, jakie znaczenie ma dla nas jeden z najważniejszych zmysłów - dotyk. Tymczasem pozwala on poznawać kształty, fakturę i temperaturę przedmiotów. Ostrzega nas przed niebezpieczeństwem, daje również możliwość odczuwania emocji innych ludzi i przekazywania swoich. Przede wszystkim jednak, przy zastosowaniu odpowiednich technik, dotyk potrafi przynieść ukojenie i odprężenie - tak ważne dla współczesnego człowieka.
Masaż uwalnia od bólu napiętych mięśni czy ścięgien, łagodzi stres, a także przynosi rozkosz. Warto wiedzieć, że nie trzeba być profesjonalnym masażystą, by sprawić przyjemność swoim bliskim, a także poprawić sobie samopoczucie - wystarczy jedynie odkryć moc dotyku. "Masaż relaksacyjny" to książka instruktażowa, która przeprowadzi Czytelnika przez podstawowe techniki tego wyjątkowego zabiegu. Pomoże wybrać odpowiedni jego typ oraz akcesoria. Te szczegółowe instrukcje sprawią, że masaż będzie niezwykłą przyjemnością, na którą pozwolić sobie może każdy w zaciszu własnego domu.

źródło opisu: Wydawnictwo Dragon, 2011

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!