Dziennik cwaniaczka. Szczyt wszystkiego

Tłumaczenie: Anna Nowak
Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 3)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Diary of Wimpy Kid: The Last Straw
9788310120670
LubimyCzytać

Postawmy sprawę jasno: Greg Heffley był i pozostanie mięczakiem. Ktoś musi to wyjaśnić jego ojcu. Widzicie, Frank Heffley wciąż sobie wyobraża, że zrobi z syna prawdziwego mężczyznę, i stara się go nakłonić do uprawiania sportu. A sprawa robi się naprawdę poważna, kiedy wpada na pomysł wysłania Grega do szkoły wojskowej… To już szczyt wszystkiego!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Alvin | 2019-01-19

polecam bardzo fajna posiadam przeczytałem

karaoke111 | 2019-01-07
Przeczytana: kwiecień 2018

Cała seria dziennik cwaniaczka jest ekstra ale to chyba najlepsze

majonez08 | 2018-10-14
Przeczytana: 2017 rok

coraz lepszy

AltowiolistkaKamilka | 2018-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2018

Superancka książka B)

Iwona | 2017-11-29

Cwaniaczek raz jeszcze. Pogodna, poprawiająca humor książeczka. Dla dzieci w wieku od 5 do 105 lat. Uśmiechu życzę

Karol Nowak | 2017-07-16

Pierwsza Książka - Read Week Edycja Wakacyjna - 5/10 - opinia na portalu goodreads

POLECAM NA DOŁA SZCZEGÓLNIE!!!! <3 ;* ŚWIETNIE POPRAWIA HUMOR!!!! <3

Marta_0875 | 2017-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2017

Uwielbiamy cwaniaczka, bardzo dużo śmiechu i frady. ;) ale aktualnie czekamy na nowość znaku - NIE ZE MNĄ TAKIE TERE-FERE! bo wydaje się jeszcze śmiejszniejsza!

Nadia2005 | 2017-06-02
Przeczytana: 02 czerwca 2017

Chyba najlepsza z calej serii

Wkp | 2017-05-12

CWANIACZEK NA SZCZYCIE (WSZYSTKIEGO)

W momencie, kiedy seria dociera do bariery, jaką bez wątpienia jest trzeci tom, można już mówić nie tylko o jej dużej popularności, ale także i pewnej stałości. Tytuł rozgościł się już bowiem nie tylko na półkach, ale i w sercach odbiorców i zapewne nieprędko z nich zniknie. W przypadku Dziennika Cwaniaczka lata, jakie minęły od publikacji trzeciej powieści potwierdziły słuszność tego stwierdzenia – obecnie cykl liczy 11 tomów i nic nie zapowiada jego końca. Warto więc wrócić do początków i przypomnieć sobie jak zmieniało się życie nastoletniego Grega. A czemu nie zrobić tego sięgając po audiobooki, których słucha się wprost znakomicie?

Koniec starego roku zawsze oznacza jedno: Gwiazdkę, a co za tym idzie prezenty. Każde dziecko miałoby więc powody do zadowolenia, ale nie Greg. Odkąd poszedł do gimnazjum jest najwyraźniej za stary na coś naprawdę dobrego (czyt. „zabawki”), więc dostaje tandetne podarki w stylu książek. Co więcej prezent od...