Wiedeń. Przewodnik z dużym planem miasta

LubimyCzytać

Atrakcje miasta w odsłonach. Wędrówki przez dzielnice handlowe i modne ulice. Wieczorne rozrywki i życie nocne - najlepsze adresy.Poznaj atrakcje miasta w wielu odsłonach...Symbol Wiednia - katedra św. Szczepana. Przepiękna gotycka katedra dominująca nad miastem.Insygnia władzy - Hofburg. Niemająca sobie równych dawna rezydencja austriackich cesarzy."Pomali", czyli spokojnie - wiedeńskie kawiarnie. Nastrojowe zakątki, warte tego, by spędzić w nich kilka chwil.Plaża i dobra zabawa - nad Kanałem Dunajskim. Najmodniejszy teren wypoczynkowy miasta.Wiedeńskie winiarnie - Heurigery. Idealne zwieńczenie wycieczki na łono natury....i zanurz się w jego życiu.Indywidualne porady turystyczne - przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne.Na rozkładanym planie miasta precyzyjnie zaznaczono wszystkie obiekty opisane w przewodniku.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!