Pyszne dania z domowego ogródka. Przepisy na zdrowe potrawy

LubimyCzytać

Warzywa to smaczny składnik codziennego jadłospisu, a ich wyjątkowa wartość ceniona jest na całym świecie. Nic więc dziwnego, że na polskim stole zawsze było - i jest do dziś - wiele jarzyn, przede wszystkim gatunków uprawianych w naszej strefie klimatycznej. Ważne miejsce w nadwiślańskiej kuchni zajmują również owoce, z których większość pochodzi z rodzimych sadów. Ich niepowtarzalny smak i aromat ceniony jest nie tylko przez naszych rodaków ? w wielu innych krajach słyną jako szczególnie czyste i ekologiczne.Książka Pyszne dania z domowego ogródka zawiera w pełni sprawdzone przepisy na smaczne potrawy, które zaspokoją głód zarówno miłośników kuchni tradycyjnej, jak i posiadaczy bardziej fantazyjnego podniebienia. Ich największą zaletą jest to, że główne składniki bez trudu znaleźć można w domowych warzywnikach lub samodzielnie prowadzonych sadach. Apetytu z pewnością dodają kolorowe fotografie przyrządzanych dań, które przeniosą Czytelnika w wyborny świat kulinarnych przygód.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!