Pomorze. Kaszuby, Żuławy, Ziemia Lubuska. Przewodnik po Polsce

Wydawnictwo: Carta Blanca
LubimyCzytać

Doskonały praktyczny przewodnik, który łączy w sobie elementy informatora, albumu i atlasu.Opracowując serię „Przewodniki po Polsce”, wydawnictwo zamierzało jak najbardziej ułatwić wycieczki po naszym kraju.Tom Pomorze zawiera liczne praktyczne informacje o północno zachodniej części, od okolic Szczecina, Koszalina i Łeby przez rejony okalające Gdańsk, Gdynię, Sopot po Grudziądz i Toruń.Znajdują się tu plany miast i obiektów turystycznych oraz doskonałe, uaktualnione mapy okolic z zaznaczonymi na nich symbolami najważniejszych atrakcji turystycznych czy przyrodniczych. Zostały one opatrzone krótkimi opisami oraz poradami dotyczącymi zwiedzania. Ponadto bazę hotelarsko-kempingową, dane teleadresowe i orientacyjne ceny. Dużym ułatwieniem są także listy atrakcji, takich jak: parki narodowe, zabytki sakralne, niezwykłe muzea, skarby UNESCO, zabytki kultury żydowskiej, piękne zespoły miejskie itp.Przewodnik dopełniają piękne ilustracje.* Informacje praktyczne :adresy hoteli, moteli, schronisk i pensjonatów* centy biletów, terminy otwarcia, telefony* opisy parków narodowych* mapę samochodową z opisem atrakcji turystycznych* ok. 100 fotografii* plany miast, schematy zamków, skansenów i szlaków krajoznawczych* indeks nazw geograficznych

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!